O świecach

Co wyróżnia markę FARRA Świece sojowe?

Jakość, odpowiedzialność, świadomość, a przede wszystkim pasja. FARRA to miejsce dla osób, które cenią sobie wysoką jakość wykonania, przy odpowiedzialnym podejściu do środowiska.

Odpalając świecę FARRA wiedz, że przy jej tworzeniu zaangażowanych było w sumie 36 osób z ponad 15 polskich, rodzinnych firm. Dzięki temu w Twoje ręce trafia produkt przemyślany i kompletny.

Minimalistyczne naczynia w niebanalnych kolorach, zostały zaprojektowane przez architekta wnętrz w oparciu o obowiązujące trendy kolorystyki i designu. Wykonane zostały w polskiej hucie szkła w 30% ze szkła pochodzącego z recyklingu. Stanowią one świetny element dekoracyjny w każdym wnętrzu i odpowiadają aktualnej modzie.

Wosk w 100% sojowy od autoryzowanego polskiego dostawcy, w połączeniu z niezwykłymi, certyfikowanymi przez IFRA zapachami - nasyci każde wnętrze wymarzoną aurą.

Dębowe wieczko, będące jednocześnie formą podstawki, jest wytwarzane w polskiej stolarni z pozostałości produkcyjnych. Każde unikatowe, tak jak słoje drzewa, z którego powstało, olejowane naturalnym olejem roślinnym.

Opakowania świecy, zarówno jednostkowe, jak i transportowe wykonane są przez polskich producentów.

Jako odpowiedzialni producenci świec zapachowych, oddaliśmy nasze produkty w ręce pracowni chemicznej, która przeanalizowała ich skład i stworzyła dla każdej z nich wymaganą normami i przepisami UE kartę charakterystyki.

Stosujemy przejrzystą i klarowną formę działalności, aby dać Ci pewność dobrego wyboru.

W 2021 roku Joanna Chmielińska, twórczyni marki FARRA, za swoją działalność została wyróżniona Diamentem Kobiecego Biznesu, które to wyróżnienie potwierdza najwyższa jakość usług oraz działanie zgodne z etyką biznesową.

Decydując się na wybór produktów FARRA, wybierasz produkty najlepszej jakości i wspierasz polskich, odpowiedzialnych przedsiębiorców.

Poznaj wszystkie zapachy świec FARRA i zakochaj się w nich tak jak my.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl